Český jazyk Anglický jazyk Facebook

Supermarine Spitfire Mk.IX

Nabízený letoun je přesná maketa slavného letadla v měřítku 1:1, rozpětí 11,25 m, délka 9,65 m, vyrobená ze sklolaminátu a doplněna maximálním počtem charakteristických detailů včetně ovládacích prvků, nýtování a podobných.
Standardně je maketa dodávána v kamufláži RAF. Na přání zákazníka lze marking nebo i kompletní kamufláž pozměnit dle daného místa bojového nasazení a časového období.

Verze STATIC

je určena zejména pro potřeby marketingu, například jako poutač před budovu, popřípadě zavěšena u stropu vstupní haly. Vzhledem k unikátní kompozitové konstrukci není maketa náročná na údržbu a poskytuje proto dlouhou životnost i při umístění v externích prostorách.

Maketa stíhacího letounu Supermarine Spitfire Mk.IX přináší důstojnou reprezentaci nejen sídel leteckých společností, ale i významných míst dějinných událostí.
Cena včetně DPH: 51 848,00£  >>Objednat<<

Verze MOVIE

umožňuje návštěvníkům přímý kontakt s letadlem. Usednutí do polohovatelné sedačky v kokpitu a uzavření kabiny je prvním krokem k neopakovatelnému zážitku. Manipulace s kniplem i pedály má odezvu do řídících ploch a „nahození“ motoru je doprovázeno zvukovými a kouřovými efekty. To vše zprostředkovává milovníkům této legendární stíhačky pocity skutečných stíhacích pilotů. Součástí dodávky je i replika uniformy RAF pro případné pořízení památečních fotografií návštěvníků v dobové uniformě.

Zvolená metoda výroby zaručuje stálost exponátu i při nadměrné zátěži v exponovaných obdobích návštěvnické sezony.

Ideální pro potřeby filmu a natáčení reklamních spotů !

Cena včetně DPH: 68 334,00£  >>Objednat<<

Verze PANORAMA

je interaktivní exponát, kde po vhození mince či bankovky návštěvníkem do makety připojeného startovacího vozíku, začne letoun z reproduktorů vydávat zvuky leteckého poplachu, startujícího motoru doprovázeného kouřem z výfuků a roztočením vrtule na 500 ot. /min. Tah vrtule vytváří skutečný větrný vír za ocasem letounu, což ocení zejména nejmenší návštěvníci. Doba jednoho takového cyklu se dá dle potřeby operativně přeprogramovat.

Chytrá volba pro moderní muzea a soukromé sběratele !

Cena včetně DPH: 85 054,00£  >>Objednat<<

Nos Spitfire Mk.IX

maketa nosu Supermarine Spitfire Mk.IX v délce 1,30 m a průměrem vrtule 3,27 m je zhmotněným dotekem historie. Kombinací detailně propracovaného nosu stíhačky a fototapetou v životní velikosti na zdi vaší firmy vás nikdo nepřehlédne.
Cena včetně DPH: 2 338,00£  >>Objednat<<

Fototapeta Spitfire Mk.IX

vnitřní tapeta s omyvatelným povrchem nebo venkovní plachta - banner o gramáži 440 gr. s ocelovými oky po obvodu a zesíleným okrajem proti vytržení oka. Rozměr 12m x 4m.
Cena včetně DPH: 599,00£  >>Objednat<<

Ocas Spitfire Mk.IX

maketa ocasu Spitfire Mk.IX v délce 1,30 m a rozpětí výškových kormidel 3,2 m je výrazným doplňkem významných barů a restaurací s leteckou tématikou. Propracované detaily, imitace přišitého potahu, trimy, pohyblivé kolečko ostruhy. Funkční poziční světlo směrovky se stane majákem všech zbloudilých pilotů.
Cena včetně DPH: 6 024,00£  >>Objednat<<

Čtyřlistá vrtule Spitfire Mk.IX

maketa čtyřlisté vrtule se skládá z vrtulového kužele včetně nýtování a čtyř vrtulových listů, vše v kamuflážních barvách s popisky. Průměr vrtule 3,27 m. Na přání dodáváme i verzi s podsvícením vrtulových listů.
Cena včetně DPH: 1 560,00£  >>Objednat<<

Vrtulový list Spitfire Mk.IX

maketa vrtulového listu v originálním měřítku v kamuflážní barvě s popisky může být inspirací nejednoho modeláře. Listy jsou očíslované a nedají se zaměnit s listy k vrtulovému kuželu.
Cena včetně DPH: 103,00£  >>Objednat<<

Sedačka Spitfire Mk.IX

replika sedačky stíhacího letounu Spitfire Mk.IX v originální velikosti. Sedačka s bezpečnostními pásy, funkčním systémem nastavení výšky sedadla a s tvarově přesným uchycením v původní interiérové barvě.
Cena včetně DPH: 1 755,00£  >>Objednat<<
Polotovary křídla a chladičů
Smontovaný trup
Trup a křídlo
Pitotova trubice
Montáž a nástřik barvy
Finální montáž
Premiéra v Náměšti nad Oslavou
Supermarine Spitfire Mk.IX
Supermarine Spitfire Mk.IX
Supermarine Spitfire Mk.IX
Čtyřlistá vrtule Spitfire Mk.IX
Vrtulový list Spitfire Mk.IX
Sedačka Spitfire Mk.IX